O marce Weima

„PERFECT WEIMA, PERFECT LIFE”

WEIMA Power Machine Co., Ltd, założona w 2003 r., z siedzibą w mieście Chongqing (Czungking) nad rzeką Jangcy, jest liderem w zakresie technologii i produkcji silników w Chinach oraz jednym z wiodących dostawców silników spalinowych do ponad 50 krajów świata, w tym USA, Kanady, Rosji. Wartość sprzedaży i eksportu plasuje ją od wielu lat na pozycji numer jeden w Państwie Środka.
WEIMA Power Machine Co., Ltd, zatrudnia niemal 750 osób, w tym doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych 75 inżynierów prowadzących prace badawczo-rozwojowe w dziale R&D (od ang. research and development). Firma bowiem od początku swego istnienia kładzie nacisk na rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii oraz ulepszanie dotychczas produkowanych wyrobów, a tym samym zwiększanie swojej przewagi konkurencyjnej w skali globalnej.
Obiekty należące do kompleksu fabryki, zajmujące powierzchnię 80 000 m², obejmują laboratoria badawczo-rozwojowe i kontroli jakości, magazyny oraz hale produkcyjne. Fabryka wytwarza rocznie ponad 450 000 silników spalinowych i generatorów prądotwórczych, a także ponad 250 000 innych urządzeń i maszyn z – w znacznej mierze – komponentów będących wytworem własnej myśli technicznej, technologicznej, intelektualnej. Ponad 70% elementów urządzeń dedykowanych zabiegom agrotechnicznym powstaje na terenie fabryki. Produkcja jest objęta restrykcyjnym systemem kontroli jakości oraz specjalistycznym testom zgodnie z ISO 9001:2008. Oferta WEIMA obejmuje ponad 100 modeli produktów w dwóch głównych kategoriach: silników benzynowych, silników Diesla, agregatów prądotwórczych z silnikami benzynowymi i Diesla, pomp wodnych spalinowych z silnikami benzynowymi i Diesla, jak też urządzeń stosowanych do zabiegów agrotechnicznych, w tym ciągników jednoosiowych.
 Fundamentem działania i drogą rozwoju do pozycji lidera na świecie WEIMA Power Machine Co., Ltd jest hasło „PERFECT WEIMA, PERFECT LIFE”. Oznacza to, że dążenie do zachowywania wysokich standardów technologicznych i jakościowych, wynika z szacunku do człowieka i komfortu jego pracy, a także troski o środowisko naturalne i oszczędność zasobów energetycznych.

 

Dbałość o środowisko

Urządzenia WEIMA spełniają światowe normy dopuszczalnego poziomu emisji spalin i hałasu EPA 2006, CARB 2008 oraz Dyrektyw Unii Europejskiej CE i EC, europejskich norm bezpieczeństwa GS.

Oszczędność w eksploatacji

Urządzenia WEIMA cechuje niskie zużycie energii, wydajność, wysoka jakość, długi okres użytkowania, bezawaryjność.

Wygoda użytkowania

Urządzenia WEIMA powstały z myślą o wygodzie użytkowników, podniesienia standardów pracy i efektywności.

Skontaktuj się

Levon tel.:  +48 733 939 700  |  e-mail: info@powerpoland.pl